Про нас

Наша задача – підбір, доставка, законна експлуатація та розмитнення авто з Європи та аукціонів США!

Персональний підбір

Відповідно до Ваших побажань і матеріальними можливостями, наші фахівці підберуть Вам найоптимальніші варіанти авто. Завдяки регулярному моніторингу живого ринку і інтернет – ресурсів, наші співробітники інформовані про найвигідніші пропозиції.

Повний супровід

Підписуючи договір з нами, Ви отримуєте повністю оформлений, готовий до експлуатації автомобіль. Всі документи для розмитнення авто оформляють наші фахівці спільно з юристом і брокером, тобто документація складається бездоганно.

Швидка доставка з Європи і США

Безпосередня доставка повністю розмитненого автомобіля здійснюється протягом найкоротших термінів – приблизно 7 робочих днів з Європи і 20-30 днів з США. Завдяки зібраному пакету документів, авто розмитнюється за адекватною ціною, транспортується і перебуває на території України абсолютно легально.

Адекватна оцінка вартості автомобіля

Досвід наших митних брокерів дозволяє розмитнити автомобіль без завищення митних платежів, оцінка проходить від вартості авто, зазначеної в договорі купівлі-продажу а так само за мінімальною оцінкою по базі, раніше розмитнених автомобілів.